אני רוצה להמליץ לכם על יורם אלאלוף מגן נר, העוסק בתיקון ומכירה של ציוד מחשב. יורם הוא איש נעים הליכות, הגון, מסור, מקצועי ביותר, מנוסה, בעל ידע רחב וגם... שופע הומור וטוב לב :). כל אלה מאפשרים לו לתת שירות מקצועי ואדיב ולפתור בעיות שרק מומחה כמוהו יכול לספק. פניתי ליורם לצורך עזרה בבעיות שונות במחשב שלי והוא סייע מעל ומעבר, ככל יכולתו. תודה רבה לך וכל הכבוד!
נעמה גל
הורות כהגשמה עצמית
רציתי להמליץ על אדם נפלא שהציל לי את המחשב יותר מפעם אחת... כן גם ששכחתי מה הסיסמה, כן גם שתקף את המחשב שלי וירוס כופר... מלבד ההקלה שחוויתי כשהוא נכנס לעניינים, היה מאוד נוח שהוא הגיע עד אלי במקום שאצטרך לקחת את המחשב לעיר למעבדה. יש לציין שלמרות ההסטריה שלי(בכל פעם), יורם השרה עלי תחושה שהמחשב שלי בידיים טובות, שאני בידיים טובות. מלבד תיקון המחשב אני נוהגת להתייעץ איתו ותמיד מקבלת מענה מקצועי ואמין, למשל כשרציתי להחליף את הלפטופ של אמא שלי כי הוא לא ממש זז... יורם המליץ ניקוי ולא קניה של מחשב (וחסך לנו הרבה כסף). בנוסף, תמיד הייעוץ שלו בשפה מובנת, שגם אני שלא יודעת "מחשבית" מבינה מה קרה או מה עושים למחשב או איזה חלק כדאי לשדרג ולמה. והכל עם חיוך שבא מהלב! יורם - אלוף! מומלץ בלב שלם!
זיו חדד
צבעוני לי - ארגון ימי הולדת - הפקות - סדנאות
יורם הוא אחד האנשים היותר מקצועיים שאני מכירה, לא פעם נעזרתי בשירותיו, גם ברכישת מחשבים למספר עובדים שלי, גם בהדרכות לעובדים וגם בשדרוג וברכישת מחשב פרטי עבורי, ממליצה בחום. על יורם אפשר לסמוך!
מירי סבג
גן נר
רציתי להמליץ על יורם האדם, ועל יורם-טק העסק. יורם הגיע אלי עם המלצה של חבר לתקן ולטפל בבעיה של העדר קליטה של אינטרנט בבית וזאת לאחר הוצאה של אלפי שקלים על "מומחה" שקדח חורים העביר חוטים וכבלים בכל הבית ללא תוצאות. יורם התגלה כאיש שיחה מרתק, חכם, נעים וקשוב, על הדרך גם טיפל בטלפון הסלולרי הסורר תוך כמה דקות פתר את בעיית הרשת בבית, חיבר את המדפסת האלחוטית לרשת, התקין כמה תוכנות הגנה(אנטי וירוס)על המחשב המשפחתי, כל זאת במחיר הוגן וסביר, במציאות כיום שאנו לא יודעים למי לפנות על מנת לקבל פתרונות ראויים בתחום המחשוב והאינטרנט, אנו מוציאים לנכון להמליץ בלב שלם על השרות המקצועי והנעים של יורם, מאז יורם משמש לנו כסמכות מקצועית אישית קשובה, ובית בכל הקשור לעולם המחשוב.
ענבל וירון
שדה נחום
הבאתי ליורם לפטופ ישן וצולע שכבר שקלתי זמן רב להחליפו. יורם שידרג את המחשב ובמחיר משתלם קיבלתי מחשב זריז בהרבה שיכול להמשיך לשמש אותי. תודות ליורם חסכתי קניה של מחשב חדש. השירות היה מהיר ואדיב. תודה  .
קרן רגאל
וטרינרית - רמת צבי
כשפתחתי את המשרד החדש שלי רכשתי ציוד מיחשוב מיורם. יורם מצא עבורי את הציוד האופטימלי - המתאים ביותר לצרכים שלי ולתקציב שלי. אחרי הרכישה וההתקנה יורם היה זמין לסיוע טלפוני ולפתרון בעיות תוך כדי עבודה, בשירות נעים ועם כל הלב. ממליץ!
אלעד חמיאל
מחנך למיניות בריאה
ליורם איש המחשבים שלי מזה חמש שנים, זכיתי להכיר איש מקצוע נפלא, אמין, ישר ומקצועי, אין בעיה טכנית או אספקת ציוד כלשהו שלא בוצעה על הצד הטוב ביותר ובמקצועיות יוצאת מהכלל, ממליץ להיתייעץ לפני שעושים פעולות שלא ממש בטוחים, היעוץ אצלו חינם ולעניין, הוא לא "ידחוף" מחשב אם לא באמת צריך וינסה לחסוך בהוצאות ללקוחות שלו - תודה רבה.
אבי הימאן
אבי חשמל ותקשורת
כמה מילים טובות על "יורם-טק" מגן נר. המחשב שלי שאני מחוברת אליו עם אינפוזיה...קרס שלשום וסרב פשוט לעלות... התקשרתי ליורם שהגיע מיידית... מבדיקה עלה שאין ברירה צריך להתקין windows מחדש ולכן צריך לפרמט את מחשב.... שעתיים עבד עליו עד שהצליח להחזיר לו את נשמתו (אגב זה מחשב חדש בן כשנה ...שבדיוק נגמרה לו האחריות)...בינתיים טיפל בעוד 2 מחשבים בבית... למחרת בבוקר חזר להמשיך את "הטיפול הנמרץ"...הכל עם חיוך והרגעה - כיף היה לדעת שיש איש מקצוע בגן נר - תודה!!
אביבה ג'וליה הרטמן
גן נר
רציתי להמליץ על יורם, פשוט אין לי מילים... ניקה לי את המחשב. התקין לי דברים שאני בחלומות לא יודעת לעשות. שידרג לי את הזיכרון במחשב, הכין לי כרטיס ביקור דיגיטלי בטלפון. מקצוען אמיתי. אין לי מילים להודות ולשבח. תודה לך יורם. אם לא היית היה צריך להמציא אותך. אל תחפשו רחוק... ממליצה בחום!
רפאלה רענן
משווקת מוצרי FOREVER